Cold steel анонсував нові моделі EDC ножів на 2017 рік

Холодна /


Ножовий бренд Cold Steel відкрив рік анонсом близько чотирьох десятків нових виробів, в списку представлені як нові версії вже відомих моделей, включаючи нові варіанти забарвлень і форм клинка, так і абсолютно нові вироби. Серед новинок можна виділити серії складних ножів Golden Eye і Grik від дизайнера Ендрю Демко (Andrew Demko), серію Working Man від Стіва Остіна (Steve Austin), а також модель Khan від ножового майстра Майка Уоллеса (Mike Wallace).

Серія складних ножів Cold Steel Golden Eye (GE) характеризується як преміальна, буде спочатку нараховувати три моделі — GE Elite, GE Spear Point і GE Tanto Point. Перша модель виділяється використанням вуглецевого волокна для створення накладок, друга і третя відрізняється між собою тільки формою клинка. Клинок, незалежно від вибору моделі, який фіксується замком типу Tri-Ad, виготовлений зі сталі марки S35VN. Накладки в GE Spear Point і GE Tanto Point виконані з матеріалу G10. Довжина розкритого ножа майже 213 мм, довжина в закритому вигляді 124 мм, довжина клинка близько 89 мм, товщина на обуху 3.5 мм. Ножі оцінюються в 190-360 доларів.
Модель складного кишенькового ножа Cold Steel Grik передбачає теж замок і стиль шпеньков, але відрізняється більш компактними і більш дешевими матеріалами, в порівнянні з Golden Eye. Для створення клинка використовується нержавіюча сталь марки AUS-8A, твердість якої зазвичай не перевищує 56-59 HRC. Накладки на рукоятку мають двокомпонентну структуру і виготовлені з нейлону посиленого скловолокном. Повна довжина розкритого ножа близько 175 мм, в закритому вигляді не більше 98 мм, довжина самого клинка 76 мм, товщина на обуху 3.5 мм, вага ножа майже 94 грами. Новинка оцінюється виробником в 60 доларів США.Складаний ніж Cold Steel Khan, розроблений спільно Майком Уоллесом і Ендрю Демко, також як і попередні дві серії, передбачає наскрізний шпеньок HTR і замок типу Tri-Ad (розроблений Ендрю Демко на основі стандартного замку Back-Lock). Клинок типу танто виконаний з нержавіючої сталі марки AUS-8A, яка пройшла криогенну обробку, рукоятку формують текстуровані накладки з однотонного матеріалу G10. Довжина розкритого ножа не перевищує 178 мм, в закритому вигляді рівно 102 мм, довжина клинка 76 мм, товщина клинка на обуху 3 мм, вага — 68 грам. Рекомендована роздрібна вартість новинки — 70 доларів.Серія складних повсякденних ножів Working Man базується на моделі Pro Lite, і спочатку буде доступна в трьох варіантах забарвлення накладок на рукоятку. Для створення клинка застосовується німецька нержавіюча сталь марки 4116 Krupp, твердість сталі, що використовується заявлена ​​виробником в рамках 56-58 одиниць за шкалою HRC. Для виготовлення зручної рукоятки використовуються однотонні накладки з нейлону посиленого скловолокном, клинок фіксується замком Tri-Ad. Повна довжина ножа в розкритому вигляді 203 мм, в закритому не більше 114 мм, довжина клинка майже 89 мм, товщина на обуху 3 мм, вага ножа — 88 грам. Ціна даного ножа, незалежно від оформлення, складе 60 доларів.


Переклад: zbroya.org
Джерело: gearshout.net

0 комментариев

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.