Яка зброя доступна українцям або чим себе захистити

Новини & інше /
Складна ситуація в країні змушує багатьох українців думати про те, як захистити своїх близьких та себе у разі, якщо бойовики, які орудують зараз на Донбасі, перемістяться в інші регіони. Та й без них, повертаючись вночі додому по безлюдній і погано освітленій вулиці, беручи до уваги реалії українського сьогодення, багато хто відчуває обгрунтовану тривогу, і з'являється думка придбати собі хоч якусь зброю для самозахисту.
Що і за скільки є в асортименті збройових магазинів, як оформити дозвіл на носіння та зберігання вогнепальної зброї, а також в яких випадках його можна застосовувати, не порушуючи при цьому Закони України.

Пневматична і газова зброя, а також зброя під патрон Флобера

Перше, що спадає на думку — покупка зброї, на яке не вимагається дозвіл — пневматичного або газового пістолета (ціна — 1-3,5 тис. грн). Їх можна придбати в будь-якому збройовому магазині і навіть в кіоску в підземному переході, однак їх ефективність з точки зору самооборони сумнівна.

Так, пістолет-«воздушка» ефектно розбиває (у кращому випадку — прим. zbroya.org) пляшку від шампанського, але його потужності (дулова енергія від 3 до 7,5 джоулів, калібр 4,5 мм, а маса пульки 0,5 г) недостатньо для того, щоб зупинити злочинця (це навіть може його ще більше розлютити). Максимум кулька проб'є шкіру і застрягне під нею на невеликій глибині (якщо противник в зимовому одязі, то не буде навіть і цього). Серйозна травма може виникнути, якщо потрапити в око, але навіть на відстані 2-3 м настільки точно вцілити буде складно. Крім того, пневматика не призначена для носіння: стиснений газ знаходиться в змінному балончику, який з часом труїть (після 2-3 днів знаходження пістолета в кобурі він просто не вистрілить або вистрілить з дуже низькою потужністю). Додамо, що тиск газу сильно знижується на морозі. (Звісно, це не стосується компресорної пневматичної зброї, з попередньою накачкою повітря — прим. zbroya.org).


Не завжди ефективний і газовий пістолет. Людина, в якого з нього влучили (якщо потрапили в обличчя), відчує дискомфорт — наче в обличчя жбурнули жменю піску. Людина, яка обороняється в цей момент по інструкції повинна здійснити ще 2-3 постріли для створення газової хмари, і скориставшись тим, що злочинець втратив орієнтацію, покинути небезпечне місце. Але потрапити в обличчя не так і просто (швидше за все, нападник, побачивши різкий рух рукою, смикне головою в сторону), а газова хмара однаково впливає як на злочинця, так і на стрільця. Особливо високий ризик отруїтися своїм же газом в приміщенні (аж до летального результату).


Також, не можна не звернути увагу на зброю під патрон флобера. На таку зброю також Законом не передбачений дозвіл. Таку зброю суто технічно вже можна віднести до вогнепальної, але, як і у випадку із пневматичною, вона навряд може ефективно забезпечити захист від зловимисника, оскільки такий патрон не має відповідної зупиняючої сили, та скоріш лише ще більше роздратує нападника. З точки зору розважальної стільби — це гарний вибір, а з точки зору замозахисту — ні. Тим більш, якщо нападник більш-менш розбирається у зброї він легко помітить розмір дульного зрізу і визначить незначний калібр зброї. Досить легко відрізнити травматичну зброю від бойової (звісно, якщо, наприклад власник Форт-12 не зробив відповідний тюнінг для того, щоб він був як бойовий), не кажучи вже про пневматику та зброю під патрон Флобера.(прим. zbroya.org).


Тому якщо говорити про дійсно ефективний самозахист, то купувати потрібно або травматичну (гумові кулі), або вогнепальну зброю. Перше доступно не всім категоріям громадян, а щоб отримати вогнестріл, доведеться зібрати багато довідок і заплатити мінімум 1300 грн (не враховуючи ціну зброї, яка стартує від 2,6 тис. грн).

Як мені озброїтися: ШІСТЬ КРОКІВМінімальна сума витрат: 1300 грн (600 грн — оформлення; 700 грн — сейф). Існує послуга з оформлення дозволу «під ключ» (збирають документи замість вас, ставлять сейф): 2500 грн.

Для оформлення дозволу на купівлю зброї вам необхідно буде подати в районну дозвільну систему МВС (за місцем реєстрації) відповідну заяву (клопотання), та подати копії паспорту, довідки з місця роботи (у деяких випадках), 4 фотокартки для документів, відповідні медичні довідки, довідку з МВС про несудимість, а також підставу для одержання такого дозволу відповідно до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та використання вогнепальної зброї, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів. Так, ось така лаконічна та приваблива назва нормативного акту, суть якого просто-таки йде на зустріч кожному громадянину, який хоче якось себе захистити. Такою підставою для отримання дозволу може бути те, що ви беспосередньо маєте справу з кримінальними провадженнями (тобто є адвокатом, або суддею, або навіть родичем якогось судді), у деяких випадках, що ви є журнілистом, або членом відповідного громадського формування з охорони громадського порядку і держваного кордону, відповідно до ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Це щодо спецзасобів. Загалом, така, м'яко кажучи, невпевнена ситуція з порядком отримання дозволу на зброю в Україні через те, що не існує законодавчо-закріпленого регламенту, який би такий порядок встановлював. Але, начасі така гірка ситуація дещо зрушила з місця і в ВР зареєстровано декілька проектів нового Закону про цивільну зброю. На жаль, це в першу чергу, без сумнівів, прояв статевих ігор політиків із електоратом, але маємо надію, що далі будуть здійснюватися і практичні реформи.ПІСЛЯ КУПІВЛІ: ЗБРОЮ ВНОСЯТЬ В БАЗУ МВС

Протягом 10 днів після придбання зброї його потрібно зареєструвати в тому ж підрозділі дозвільної системи МВС, де було отримано дозвіл на придбання. Для цього потрібно надати документи з магазину, де вказані характеристики зброї, і дві його фотографії (3х4 см). Тільки після цього ви протягом двох тижнів отримуєте остаточний документ — дозвіл на зберігання і носіння зброї. Після цього потрібно зробити контрольний відстріл зброї та внести результати в базу МВС. Проводять цю процедуру в відділенні Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС (у Києві він знаходиться на вул. Володимирська, 15), з собою потрібно взяти зброю, документи на нього, паспорт і три штатних патрона. Ця послуга також платна — 75-85 грн (в залежності від типу зброї). Багато магазинів пропонують придбати зброю, яке вже пройшло контрольний відстріл, і видають довідку про його результати. У цьому випадку досить просто занести її у відділення дозвільної системи, після чого зброя буде вважатися зареєстрованою.

Стріляти без виправдальної причини заборонено

Згідно ст. 36 Кримінального Кодексу (КК), застосовувати можна, але лише в тих випадках, коли інші можливості для самозахисту вичерпані (не вийшло втекти, викликати міліцію, хоча ви і намагалися) і є безпосередня небезпека для життя і здоров'я (загрози з боку злочинця, явний напад). Законодавство сформульовано так, що не можна заподіювати шкоду в більшому ступеню, ніж необхідно для негайного відвернення чи припинення злочину (тобто стріляти потрібно не з метою вбити, а з метою налякати або поранити). Перевищення заходів необхідної самооборони карається, згідно ст. 118 КК, позбавленням волі на строк до двох років. Але якщо злочинець озброєний, нападників декілька і / або вони намагаються незаконно проникнути до вас в квартиру або будинок, то застосування зброї цілком виправдане. Ходити по вулиці зі зброєю також можна (воно має бути в чохлі).

ЩО КУПИТИ


Зіткнувшись із проблемою вибору зброї, перш за все, необхідно визначити для себе свої цілі. У разі, якщо ви хочете захистити свою домівку, наприклад квартиру або дачу, тут Вам може підійти гладкоствольна зброя, рушниці, що стріляють дробом. З огляду на те, що Ви не хочете її застосовувати часто, а лише в конкретних випадках, і не маєте наміру регулярно тренуватися, така зброя Вам підійде, оскільки має більш широкий радіус ураження, та використовується на коротких відстанях. У разі, якщо Ви маєте намір носити зброю, Ваш вибір — травматика, або, говорячи мовою наших законодавців, пристрій для відстрілу гумовими кулями несмертельної дії. Вітчизняні пістолети ФОРТ досить надійні, відомі всі їх «хвороби», які досить легко «виліковуються» власноруч. Проте, як засіб захисту від незаконних військових угруповувань, гума може і ефектна (постріл дуже гучний), але малоефективна.


Для тренувань та самозахисту, також, раджу звернути увагу на зброю калібру .22 (.22 long rifle, 5.6 мм). В народі — «мєлкашка», або дрібнокаліберний патрон. Така зброя в магазинах може коштувати дешевше, а набої також, відповідно, набагато вигідніши ніж, наприклад, травматичний 9мм, 7.62 мм та ін. Такий патрон не проб'є броню, але досить потужний щоб захистити себе від зловмисника. Окрім цього, для тренувальної стрільби треба звернути увагу на приголомшливу точність цього калібру та відсутність віддачі. Хоча, у цьому випадку, також слід звернути увагу на те, що психологічний «відлякувальний фактор» тут майже нівелюється дуже негучним пострілом цього калібру, за що у військовому застосуванні, до речі, цей калібр дуже цінують та поважають.Також варто звернути увагу на мисливські карабіни, наприклад АК, АКМ, калібру 7,62х39. Зовнішній вигляд такої зброї має, мабуть, найсильнішу психологічну зупиняючу дію, про яку ми згадували вище. З таким можна піти на полювання, а також впевнено обороняти своїх близьких, себе та свою домівку. Варто зазначити, що на відміну від військової версії автоматів, виготовлених концерном Калашнікова, мисливські версії не мають режиму автоматичного вогню. Це правомірно, а також відповідає світовому досвіду в режимі цивільного озброєння.

НЕЛЕГАЛЬНО: ПІСТОЛЕТИ ПРОДАЮТЬ ЗА 800 ГРН, АВТОМАТИ — ВІД 1000У зв'язку з військовими діями на Донбасі в цьому регіоні процвітає торгівля незареєстрованою зброєю — дістати пістолет нескладно за 800-1000 грн, автомат АК-100 — за 1-4 тис. грн. — пише видання Вєсті, без посилання на конкретне джерело.

Незважаючи на те що МВС намагається контролювати поширення нелегальної зброї (на виїзді із зони АТО машини перевіряють по кілька разів на блокпостах), частина «стволів» все одно потрапляє в мирні регіони, де ними торгують по 2-3 і 7-8 тис. грн відповідно. Втім, і до подій на сході в Україні можна було легко купити нелегальну зброю. Згідно ст. 263 КК, носіння, зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї, вибухівки та набоїв карається в'язницею на строк від 2 до 5 років.

Пістолети для носіння і зберігання в Україні заборонені (крім правоохоронців). Але особливим категоріям громадян — журналістам (включаючи внештатников), депутатам, співробітникам судів та членам формувань з охорони громадського порядку (дружинникам) — дозволено носіння травматичних пістолетів. На них також потрібно отримувати дозвіл за процедурою, аналогічною як на вогнестріл. Але додатково потрібно позитивна довідка-характеристика з роботи. Ціна такого пістолета — від 3 тис. грн.
Електрошокери: носити легко, а викоритовувати важко

Такий засіб, як електрошокер (коштує 180-400 грн), досить ефективно знешкоджує зловмисника, не завдаючи при цьому шкоди здоров'ю через малу силу струму. Правовий статус таких пристроїв не визначений. Тобто зброєю вони не є (крім спецзасобів, використовуваних МВС, але їх у вільному продажу немає), а, значить, претензій у правоохоронців бути не може.

На жаль, є недолік: для досягнення ефекту потрібен контакт з оголеними частинами тіла (рука, шия, обличчя), а потрапити в них нелегко.

Газові балончики: ефективний, але у рідкісних випадках

Найбільш простий і зручний через малі розміри засіб індивідуального захисту — балончик зі сльозогінним газом. Плюсом є маленькі габарити (і для сумочки, і для кишені) і низька ціна (від 30 грн). А мінусом — сумнівна ефективність. Розпорошувати його можна лише на відстані 1,5-2 м від нападаючого і на вулиці, так як при близькій відстані і в приміщенні (наприклад, ліфті), газ зачепить і вас. Ефект (сльози і роздратування) настає лише через кілька секунд (занадто довго). Але він хороший для захисту від диких собак. Але випадки нападу диких собак-сепаратистів ще офіційно не зафіксовано, а тому ми дещо відхилися від теми (прим. zbroya.org).
Джерело: vesti.ua «Как украинцам получить разрешение на владение огнестрельным оружием», rada.gov.ua, zbroya.info
Переклад, редагування та доповнення: zbroya.org

60 комментариев

VeronikaSig
Хочу ебаться... Cekc-Poisk.Ga
RonaGam
бесплатное объявление заработка в интернете http://khyurlikhu.ru/zarabotok-v-internete-zarubejnie-buksi.html заработок в интернете на яндекс музыка
ScotMar
работа в интернете реальный заработок http://efruvury.ru/zarabotok-v-internete-na-proslushivanii.html как заработать чайнику в интернете
Elviral
http://videochat.tv.br/
Howardcak
Мазь От Грибка Цена Отзывы

Как правильно используется крем для ног от варикоза и усталости, можно понять из данной статьи. После детального изучения инструкции по применению стала наносить крем как положено, после чего наступило долгожданное облегчение моим ногам. Дополнительно растительная смесь насыщает кожу, делает ее мягче, исключает пересыхание. Инфекция поражает кожу, сопровождается зудом и покраснениями, а также с большой скоростью распространяетсяпо коже. Как быстро похудеть болезнь не говоря из наиболее, рыжея всего 12 недель в нашей. Помните, что оплачивать препарат нужно только после получения лекарства! Поскольку инструкция к применению не обозначила препарат для применения против акне, то от его воздействия вполне может ухудшиться состояние. Данный препарат не раз доказал свою плодотворность. Лечиться, лечиться и ещё раз лечиться. Я конечно на иной случай раз в кожу продолжаю лаком пользоваться, а цена крема - 990 рублей. Педагог или хотя, медикамент, отзывы, цена на подготовительном сайте, можно ли забеременеть в аптеке Рубцевания и противопоказания. Tinedol в электромагнитных камаз-магазинах в Перми. Состав крема Tinedol от грибка впечатляет разнообразием компонентов.|Представленный лечебный препарат не предусматривает абсолютно никаких ограничений в применении. Для инфузионной эффективности препарат стимулирует на сегодня распаренные и связанные от огрубевшей кожи мадонны. Помочь может препарат от грибка Tinedol – современное средство с особенным составом и комплексным действием. Следующий дерматолог, уже более компетентный, посоветовал средство на растительных компонентах. Его применение сводится к следующему: ежедневно, трижды в день, пораженные ветряночной сыпью места обрабатывают данным раствором. По инструкции мазь Тинедол от грибка отлично справляется с болезнью, предотвращая ее возникновение в будущем, но для этого необходимо использовать крем ежедневно, чтобы полностью уничтожить грибок. Мозг открыт, безопасен и грибок. Тинедол крем от грибка на ногах очень легко использовать.Олег Иванович, врач эндокринолог, г. Тюмень: Tinedol – замечательное средство, которое помогает бороться многим людям с такой проблемой, как грибок стопы. Данное средство, которое является высококлассным препаратом и борется с грибком, показан всем, кто столкнулся с таким малоприятным заболеванием, как грибок, характеризующимся сильным жжением, а также потливостью ног и чесоткой. Не каждый препарат, призванный лечить грибок, способен быстро устранить его.

Перейти на сайт: http://tinedol.bxox.info/
Sevenday
https://xn----dtbndd4ae7eub.top/
RobertAmarl
гостиная Роза
http://bigwork.info/

----------
Bobbyodoca
We are glad to see you in our midst I want to cum in my pussy then fuck me my nickname (Margarita39)

I want to fuck you
Copy the link and go to me... bit.ly/2wGGyRF

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wGGyRF
Emerytef
Good afternoon Enter into me deeper and fuck my nickname (Veronika34)

want to spend a passionate sex night
Copy the link and go to me... bit.ly/2vj86fF

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2vj86fF
WalterNab
Good afternoon hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Margarita19)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... https://vk-cc.com/newnew

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

https://vk-cc.com/newnew
DarrellKaw
Hello hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Agata11

You fuck me in the ass rather
Copy the link and go to me... bit.ly/2w7T6wC

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2w7T6wC
VictorPet
We are glad to see you in our midst I want you let's have passionate sex my nickname (Angelina88)(Angela98)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... bit.ly/2wKP1Ar

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wKP1Ar
TerryToory
welcome you Enter into me deeper and fuck my nickname (Elvira97)

want to spend a passionate sex night
Copy the link and go to me... bit.ly/2wTP5Ok

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wTP5Ok
ClintonPashy
welcome you hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Lida83)

I want to cum in my pussy then fuck me
Copy the link and go to me... bit.ly/2wUYt72

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wUYt72
JulesMaw
Good afternoon I want you let's have passionate sex my nickname (Bella96)

I want to cum in my pussy then fuck me
Copy the link and go to me... bit.ly/2wtVqhA

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wtVqhA
Wesleyval
Hello Enter into me deeper and fuck my nickname (Anfiska10)

I want you to have sex
Copy the link and go to me... http://bit.ly/2x8nsDI

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

http://bit.ly/2x8nsDI
Danielpam
welcome you I want you let's have passionate sex my nickname (Alinka82)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... http://bit.ly/2xEXmsB
Dwaynetic
Рады предложить вам удивительное средство для снижения веса Mangoosteen. С ним можно избавиться от 15 kg за недели.

Дерево мангостан произрастает на Шри-Ланке. Плоды этого растения обладают замечательными особенностями, которые были взяты за основу средства Мангустина. Во флаконе имеется более 25 плодов данного замечательного растения. Плоды дерева мангостин помогают сжечь излишнею жировую ткань. Также замечательно влияют на организм в целом. Технология изготовления средства, и специализированная упаковка помогают сберечь все полезные свойства растения.

Главным действующим веществом сиропа Мангустина являются плоды с дерева мангустин, в них содержится большое число полезных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в громадных количествах имеется во фрукте, сильно притормаживаются окислительные процессы в организме. Ксантон считается одним из самых мощных антиоксидантов. В плоде растения мангостин к тому же имеются разные группы витаминов и микроэлементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на интернет-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.


Официальный сайт: http://mangystin.bxox.info
http://d.lolalo.info
Dwaynetic
Рады предложить нашим покупателям чудодейственное средство для похудения Mangoosteen. При помощи него можно сбросить около 10 кг за недели.

Растение мангкут произрастает на Шри-Ланке. Плоды данного растения имеют замечательные свойства. В баночке содержится около 25 плодов этого удивительного дерева. Плоды растения мангостин помогают растопить излишнею липидную ткань. И также положительно воздействуют на человека в целом. Технология производства средства, и уникальная упаковка помогают сберечь все полезные свойства растения.

Основным компонентом сиропа Мангустина являются фрукты с дерева мангустин, в которых имеется большое количество полезных элементов. Благодаря веществу окиси дифениленкетона, которое в больших дозах имеется в плодах, значительно притормаживаются процессы окисления в организме. Ксантон признана одним из наиболее сильных антиокислителей. В плоде растения мангостан к тому же есть разные группы витаминов и микроэлементы. Купить сироп Мансустина можно на сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.


Официальный сайт: http://mangystin.bxox.info
http://stikbox.bxox.info
StephenBrusy
Клановый бой в Clesh Royale
https://www.youtube.com/watch?v=0ERW1viiu38
MarilynDow
Уважаемые вебмастера!

Команда BotmasterLabs рада представить бесплатную версию легендарной программы XEvil (входит в состав комплекса "XRumer").
Программа способна распознавать подавляющее большинство существующих в мире капч, включая самые сложные -
ReCaptcha, Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook, и свыше 8400 других.

XEvil с начала 2017-го года является неоспоримым лидером на рынке софта автоматической обработки капчи,
и теперь в этом абсолютно бесплатно может убедиться каждый :)

http://xrumersale.site/img/botmasterlabs_xevil3.png

Коротко о программе:

1. Мощный искусственный интеллект: программе "XEvil" известно свыше 8400 различных
видов капчи, в том числе такие популярнейшие, как Google-капча, Яндекс-капча, SolveMedia, VKontakte-капча,
Captcha.Com, Facebook-капча, Ucoz-капча, DLE-капча и многие другие
XEvil Ultra также распознаёт и обходит Google ReCatcha2 (!)

2. Высокая скорость и точность распознавания: при скорости 0.01 сек на изображение (для Демо - 1 сек),
XEvil способен распознавать с высокой точностью любые капчи, независимо от их сложности,
искажённости, зашумления, шрифта, расцветки.

3. Простой интерфейс - разберётся даже школьник: всего 3 основные кнопки управления
позволят подключить программу для распознавания капчи для широкого спектра программ,
как SEO / SMM, так и программ аналитики, сбора информации, авторегистраторов аккаунтов, и др.

4. Гибкость в настройке под собственные нужды: логика программы заскриптована простым
языком Lua, через который специалист сможет настроить программу под свои специфические задачи.

Специалисты SearchEngines.Guru рекомендуют::

http://s018.radikal.ru/i511/1708/2f/5948233eb1de.gif

5. Ссылки на демо-версию (функционал существенно ограничен!):
- Yandex.Disk
- Торрент

___
См.также:
Скачать XEvil 3.0, заработок без капчи, Илон Маск был прав: грядёт война искусственных интеллектов, и первый в этом - интеллект XEvil
MarilynDow
Уважаемые вебмастера!

Команда BotmasterLabs рада представить бесплатную версию легендарной программы XEvil (входит в состав комплекса "XRumer").
Программа способна распознавать подавляющее большинство существующих в мире капч, включая самые сложные -
ReCaptcha, Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook, и свыше 8400 других.

XEvil с начала 2017-го года является неоспоримым лидером на рынке софта автоматической обработки капчи,
и теперь в этом абсолютно бесплатно может убедиться каждый :)

http://xrumersale.site/img/botmasterlabs_xevil3.png

Коротко о программе:

1. Мощный искусственный интеллект: программе "XEvil" известно свыше 8400 различных
видов капчи, в том числе такие популярнейшие, как Google-капча, Яндекс-капча, SolveMedia, VKontakte-капча,
Captcha.Com, Facebook-капча, Ucoz-капча, DLE-капча и многие другие
XEvil Ultra также распознаёт и обходит Google ReCatcha2 (!)

2. Высокая скорость и точность распознавания: при скорости 0.01 сек на изображение (для Демо - 1 сек),
XEvil способен распознавать с высокой точностью любые капчи, независимо от их сложности,
искажённости, зашумления, шрифта, расцветки.

3. Простой интерфейс - разберётся даже школьник: всего 3 основные кнопки управления
позволят подключить программу для распознавания капчи для широкого спектра программ,
как SEO / SMM, так и программ аналитики, сбора информации, авторегистраторов аккаунтов, и др.

4. Гибкость в настройке под собственные нужды: логика программы заскриптована простым
языком Lua, через который специалист сможет настроить программу под свои специфические задачи.

Специалисты SearchEngines.Guru рекомендуют::

http://s018.radikal.ru/i511/1708/2f/5948233eb1de.gif

Демонстрация процесса автораспознавания Google ReCaptcha2:
XEvil 4.0 побеждает Google ReCaptcha2!
___
См.также:
Обход ЛЮБОЙ капчи, биткоин без капчи, Возможности искусственного интеллекта выходят на новый уровень: XEvil взламывает любую капчу
MarilynDow
Уважаемые вебмастера!

Команда BotmasterLabs рада представить бесплатную версию легендарной программы XEvil (входит в состав комплекса "XRumer").
Программа способна распознавать подавляющее большинство существующих в мире капч, включая самые сложные -
ReCaptcha, Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook, и свыше 8400 других.

XEvil с начала 2017-го года является неоспоримым лидером на рынке софта автоматической обработки капчи,
и теперь в этом абсолютно бесплатно может убедиться каждый :)

http://xrumersale.site/img/botmasterlabs_xevil3.png

Коротко о программе:

1. Мощный искусственный интеллект: программе "XEvil" известно свыше 8400 различных
видов капчи, в том числе такие популярнейшие, как Google-капча, Яндекс-капча, SolveMedia, VKontakte-капча,
Captcha.Com, Facebook-капча, Ucoz-капча, DLE-капча и многие другие
XEvil Ultra также распознаёт и обходит Google ReCatcha2 (!)

2. Высокая скорость и точность распознавания: при скорости 0.01 сек на изображение (для Демо - 1 сек),
XEvil способен распознавать с высокой точностью любые капчи, независимо от их сложности,
искажённости, зашумления, шрифта, расцветки.

3. Простой интерфейс - разберётся даже школьник: всего 3 основные кнопки управления
позволят подключить программу для распознавания капчи для широкого спектра программ,
как SEO / SMM, так и программ аналитики, сбора информации, авторегистраторов аккаунтов, и др.

4. Гибкость в настройке под собственные нужды: логика программы заскриптована простым
языком Lua, через который специалист сможет настроить программу под свои специфические задачи.

Актуальные отзывы о XEvil + XRumer:

http://s018.radikal.ru/i511/1708/2f/5948233eb1de.gif

Демонстрация процесса автораспознавания Google ReCaptcha2:
XEvil 4.0 обходит РеКапчу!
___
См.также:
Возможности искусственного интеллекта выходят на новый уровень: XEvil взламывает любую капчу, капча, Илон Маск был прав: грядёт война искусственных интеллектов, и первый в этом - интеллект XEvil
MarilynDow
Уважаемые вебмастера!

Команда BotmasterLabs рада представить бесплатную версию легендарной программы XEvil (входит в состав комплекса "XRumer").
Программа способна распознавать подавляющее большинство существующих в мире капч, включая самые сложные -
ReCaptcha, Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook, и свыше 8400 других.

XEvil с начала 2017-го года является неоспоримым лидером на рынке софта автоматической обработки капчи,
и теперь в этом абсолютно бесплатно может убедиться каждый :)

http://xrumersale.site/img/botmasterlabs_xevil3.png

Коротко о программе:

1. Мощный искусственный интеллект: программе "XEvil" известно свыше 8400 различных
видов капчи, в том числе такие популярнейшие, как Google-капча, Яндекс-капча, SolveMedia, VKontakte-капча,
Captcha.Com, Facebook-капча, Ucoz-капча, DLE-капча и многие другие
XEvil Ultra также распознаёт и обходит Google ReCatcha2 (!)

2. Высокая скорость и точность распознавания: при скорости 0.01 сек на изображение (для Демо - 1 сек),
XEvil способен распознавать с высокой точностью любые капчи, независимо от их сложности,
искажённости, зашумления, шрифта, расцветки.

3. Простой интерфейс - разберётся даже школьник: всего 3 основные кнопки управления
позволят подключить программу для распознавания капчи для широкого спектра программ,
как SEO / SMM, так и программ аналитики, сбора информации, авторегистраторов аккаунтов, и др.

4. Гибкость в настройке под собственные нужды: логика программы заскриптована простым
языком Lua, через который специалист сможет настроить программу под свои специфические задачи.

Актуальные отзывы о XEvil + XRumer:

http://s018.radikal.ru/i511/1708/2f/5948233eb1de.gif

Демонстрация процесса автораспознавания Google ReCaptcha2:
XEvil 4.0 побеждает РеКапчу!
___
См.также:
Появилась программа, взламывающая любой аккаунт: она обходит любую капчу!, краны без капчи, Обход ЛЮБОЙ капчи
Clamcasewtm
удалите,пожалуйста! .
MentistyDyemo
Which is the best place to buy Ativan medication?, Buy Ativan Online Without Prescription, Is it possible to reduce the price of Ativan medication? NeebywoumeTwemS
ElliottGew
http://baumarktxxx.eu/ Queevysove How safe is Klonopin bought online?
Lorettaken
http://fitnesdeals.us/ Sarpsero How to get Valium prescribed online?
Donnaldedila
http://phonexdeals.us/ wefDilaCulvall I ordered Xanax online I ordered Xanax online Sarpsero
FeltonHes
http://kitchendeals.us/ Sarpsero What is generic Valium?
Shonnatox
http://fitnesdeals.us/ Sarpsero I ordered Xanax online
LindsayPremi
http://handbagdeals.us/ Sarpsero What is generic Klonopin?
RachelAbipt
http://clomidxx.com/ Sarpsero Buy Ambien Online Overnight
CherylDap
http://nutritioninpill.com/ Buy valium Queevysove, How safe is Valium bought online?
Janicekax
http://dekorshop.eu/ ceselobby, Ryobi Elektro-Kettensage
HelenBledy
http://sportelektronik.eu/ sport elektronik roototuB , Fitness Tracker VOEONS Fitness Armband
sanhvcbib
прогон по трастовым сайтам
BonnieTib
http://baumarktx.eu/ Alles fur Heimwerken ceselobby , Thomas Vaporo Buggy 792023
Clintzek
http://medabc.us/ buy xanax Sarpsero , What is generic Xanax?
SherridaT
http://baumarktxxx.eu/ Queevysove , Metabo 600129700 Exzenterschleifer SXE 450 TurboTec
JamesBig
http://buecherx.eu/ obeldcypepiop, Fifty Shades of Grey – Geheimes Verlangen: Band 1 – Roman
Carolspign
http://laufsporty.eu/ ceselobby, TFK-250 EVO – Laufband
Alicetob
http://planetsports.us/ Sarpsero , Skandika Fitness Cardiocross Carbon Champ Crosstrainer Schwarz
Davidrutle
Guillermo del Toro's most recent The Shape of Water video The Shape of Water is definitely producing waves, and now Digital Spy has an special consider the new Global trailers for your very atypical really like tale Set up for the 1940 avoid in the Glenn Miller traditional I Am Aware Why And So Will You the teaser brings out us to our heroine Sally Hawkins her partner Doug Jones and the man trying to tear them apart Michael Shannon.
The Shape of Water
The Shape of Water
The Shape of Water 2017
https://theshapeofwaterfull.org/
https://theshapeofwaterfull.org/
The Shape of Water
The Shape of Water full movie
The Shape of Water full movie online
The Shape of Water full movie download
The Shape of Water online
The Shape of Water online free
The Shape of Water watch online
The Shape of Water movie download
The Shape of Water Online free
watch The Shape of Water full movie
The Shape of Water full movie hd
The Shape of Water full movie
The Shape of Water full movie online
The Shape of Water full movie download
The Shape of Water online
The Shape of Water online free
The Shape of Water watch online
The Shape of Water movie download
The Shape of Water Online free
watch The Shape of Water full movie
The Shape of Water full movie hd
The Shape of Water 2017 full movie
The Shape of Water 2017 full movie online
The Shape of Water 2017 full movie download
The Shape of Water 2017 online
The Shape of Water 2017 online free
The Shape of Water 2017 watch online
The Shape of Water 2017 movie download
The Shape of Water 2017 Online free
watch The Shape of Water 2017 full movie
AromaSAUME
;) Всем привет

http://zalesom.ru/img-aroma/hi96.jpg
Albertzex
Производство всех видов электромонтажного
оборудования для прокладки кабеля
перфошвеллер

лоток кабельный нлп

лоток кабельный

стойки для кабельных лотков

перфорированные уголки

лоток кабельный нлп

лоток перфорированный

короб кп

лоток глухой оцинкованный

лотки кабельные

перфорированные уголки

перфоуголок оцинкованный
лоток кабельный лестничного типа

лоток кабельный лестничного типа

полки для кабельных лотков

короб металлический с крышкой

стойка кабельная

полка кабельная

короб металлический с крышкой

металлический короб

полка кабельная к1163

перфоуголок оцинкованный

перфоуголок оцинкованный

профиль z образный

лотки кабельные

z профиль

перфорированные профили

перфопрофиль z

короб электротехническийПерфоуголок

Короб кабельный замковый КЗП 150х100

Короб кабельный замковый КЗП 500х65

Кабель-канал

Короб кабельный замковый КЗП 150х80
Jordanbasse
Привет!
Как вы думаете, положительные отзывы о вашей компании
в интернете увеличивают ваши продажи?
Мы знаем, что ваши клиенты интересуются тем, что пишут о вас в интернете.
У нас есть хорошее решение для вас - написание и размещение положительных
комментариев о вас в интернете.
По ссылке вы можете сделать заказ отзывов с хорошей скидкой
Заманчиво?

http://clck.ru/C4mKx
Jordanbasse
Добрый день!
Как вы думаете, положительные комментарии о вашей компании
в интернете увеличивают ваши продажи?
Мы уверены, что ваши клиенты интересуются тем, что пишут о вас в сети.
У нас есть хорошее решение для вас - написание и размещение положительных
комментариев о вас в интернете.
По ссылке вы можете заказать отзывы с хорошей скидкой
Заманчиво?

http://clck.ru/C4mKx
Andrewsex
https://fullmovieus.com/starwarsthelastjedi/ watch Star Wars The Last Jedi online, 2017, Watch, Online, Free, Show News, Reviews, Recaps
Larrynic
โคมไฟไม้สัก เช็คราคาล่าสุด ราคาถูก ราคาปัจจุบัน ออนไลน์ ผ่านการรีวิวจาก พันทิพ
โคม ไฟ ไม้ สัก หัว เสา
ได้สิทธิเป็นคู่ค้ากับ 32 บริษัทประกันชั้นนำ ทันที

โคมไฟไม้สัก เช็คราคาล่าสุด ราคาถูก ราคาปัจจุบัน http://lanterns.lnwshop.com/ › เครื่องใช้ไฟฟ้า › โคมสนามภายนอกราคา โคมไฟไม้สัก เปรียบเทียบราคาอัพเดตล่าสุดของ โคมไฟไม้สัก เรารวมทุกเว็บช็อปออนไลน์ไว้ที่นี่ คุณสามารถเช็คราคา โคมไฟไม้สัก เพื่อหาราคาดีที่สุด พร้อมส่วนลดและโปรโมชั่นที่อัพเดททุกวันได้แล้ว.
โคมไฟหัวเสา ไม้สัก เช็คราคาล่าสุด ราคาถูก ราคาปัจจุบัน - http://lanterns.lnwshop.com/ › เครื่องใช้ไฟฟ้าราคา โคมไฟหัวเสา ไม้สัก เปรียบเทียบราคาอัพเดตล่าสุดของ โคมไฟหัวเสา ไม้สัก เรารวมทุกเว็บช็อปออนไลน์ไว้ที่นี่ คุณสามารถเช็คราคา โคมไฟหัวเสา ไม้สัก เพื่อหาราคาดีที่สุด พร้อมส่วนลดและโปรโมชั่นที่อัพเดททุกวันได้แล้ว.
โคมไฟหัวเสา(ไม้สัก) เฟอร์นิเจอร์ & ของตกแต่งบ้าน › ไฟ › ไฟภายนอกอาคารซื้อ โคมไฟหัวเสา(ไม้สัก) ผ่านระบบออนไลน์ที่ Lazada เรามีส่วนลดและโปรโมชั่นอีกมากมายใน.
โคมไฟไม้สักติดผนังไม้สักแบบซี่ไม้ขนาดยาว สีน้ำตาล http://lanterns.lnwshop.com/ › เฟอร์นิเจอร์ & ของตกแต่งบ้าน › ไฟ › ไฟภายนอกอาคารซื้อ โคมไฟไม้สักติดผนังไม้สักแบบซี่ไม้ขนาดยาว สีน้ำตาล ผ่านระบบออนไลน์ที่ Lazada เรามีส่วนลดและโปรโมชั่นอีกมากมายโคมไฟไม้สัก - ขายออนไลน์ ไม้มะค่า ไม้ประดู่ ไม้สัก ไม้สักท่อน ผลิตภัณฑ์จากไม้
รหัสสินค้า, L001. ราคาโคม ไฟ พร้อมไม้แขวน, 340 บาท. เฉพาะไม้แขวน, 60 บาท. เปลี่ยนเป็นกระจกสีเพิ่ม, 40 บาท. ทำจากไม้สัก. จัดส่งได้ทั่วประเทศครับ. L001. รหัสสินค้า, L002. ราคาโคม ไฟ พร้อมไม้แขวน, 340 บาท. เฉพาะไม้แขวน, 60 บาท. เปลี่ยนเป็นกระจกสีเพิ่ม, 40 บาท. ทำจากไม้สัก. จัดส่งได้ทั่วประเทศครับ. L001. รหัสสินค้า, L003. ราคาโคม ไฟ ...
โคมไฟไม้สัก - YouTube วิดีโอสำหรับ โคมไฟไม้สัก▶ http://lanterns.lnwshop.com/ 7 ก.ย. 2559 จำหน่ายโคมไฟไม้สักบ้านไม้สัก2ชั้น โคมไฟหัวเสาไม้สัก - YouTube
วิดีโอสำหรับ โคมไฟไม้สัก▶ 0:0 http://lanterns.lnwshop.com/ 16 ต.ค. 2556 ขายไม้สัก รับทำไม้สัก furniture ไม้สัก กรงไม้สัก กรอบรูปไม้สัก กรอบไม้สัก กระจกไม้สัก กล่องไม้สัก การขายไม้สัก การดูไม้สัก การทําเฟอร์นิเจอร์ไ...
ไม้สัก โคมไฟไม้สัก - YouTubeวิดีโอสำหรับ โคมไฟไม้สัก▶ จำหน่าย ไม้สัก ไม้ปาร์เก้ ไม้พื้น ไม้แปรรูป ไม้พื้นทำสีสำ ขายไม้สักแปรรูปทุกขนาด เกรดA คุณภาพ ราคาถูก ไม้สัก เฟอร์นิเจอร์ไมhttp://lanterns.lnwshop.com/ โคมไฟไม้ ,โคมไฟไม้สัก
โคมไฟไม้สัก,โคมไฟหัวเสารั้ว,โคมไม้สัก,ผลิภัณฑ์ไม้สัก,งานไม้สักบ้านทิ,สินค้าไม้สักลำพูน,สินค้าไม้สักเชียงใหม่,โคมไฟไม้สักบ้านทิ,โคมไฟไม้สักเชียงใหม่.
กลุ่มสิ่งประดิษฐ์ http://lanterns.lnwshop.com/ โคมไฟไม้สัก จตุจักร|โคม ไฟ ไม้ สัก ทํา เอง|โคมไฟไม้สักแพร่|โคมไฟไม้สัก ติดผนัง|โคมไฟไม้สัก เชียงใหม่|โคม ไฟ ไม้ สัก ลําพูน|โคมไฟหัวเสา ไม้สัก|โคมไฟเพดานไม้
โคมไฟไม้สัก เชียงใหม่
Eddielew
http://crimtaxi.ru/wp-content/uploads/2016/08/%D0%A2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8-%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC.png
стоимость Такси Симферополь аэропорт Форос стоимость http://crimtaxi.ru/%d1%82%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8-%d1%81%d0%b8%d0%bc%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c-%d0%b0%d1%8d%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82-%d1%84%d0%be%d1%80%d0%be%d1%81-%d1%81%d1%82%d0%be
Michaellet
www.youtube.com/watch?v=BxN_Dup4RkM
KevinNaB
โลกยุคออนไลน์ ต่อ “ภาษี พ.ร.บ.” ง่าย ๆ บนออนไลน์ ไม่ต้องรอนาน
ประกันภัย รถยนต์ ผ่อน จ่าย ‎

เข้าสู่เดือนสุดท้ายของปีแห่ง Digital Transformation ซึ่งถือเป็นปีแห่งการเปลี่ยนแปลง ทั้งในส่วนภาครัฐที่พยายามสนับสนุนให้คนไทยเข้าสู่ ไทยแลนด์ 4.0 อีกทั้งภาคธุรกิจ และอุตสาหกรรมที่พยายามใช้เทคโนโลยีเข้ามาปรับเปลี่ยนในองค์กร โดยการใช้แพลตฟอร์มออนไลน์เข้ามาพัฒนาความสามารถในการกระจายสินค้า และบริการให้ถึงมือผู้บริโภคในแบบที่แทบไม่ต้องขยับตัวไปไหน โดยที่เห็นได้ชัดคือเหล่าธนาคารที่ต่างทยอยปิดสาขา และเพิ่มการขยับขยายบนแพลตฟอร์มดิจิตอลมากขึ้น
จากที่กล่าวมาข้างต้น เรื่องของการนำเทคโนโลยีเข้ามาใช้ในการแก้ปัญหาและพัฒนาวงการประกัน จะมีหลัก ๆ อยู่ 4 ด้าน คือ ด้านการเลือกซื้อ ด้านการขาย ด้านการพิจารณารับประกัน และด้านการเคลม ยกตัวอย่างเช่น ด้านการขาย จากระบบการซื้อขายแบบออนไลน์อย่างสมบูรณ์ในปัจจุบัน จะช่วยให้การซื้อประกัน กรอกเอกสาร จ่ายค่าเบี้ย ทำได้อย่างรวดเร็ว และสะดวกสบายขึ้น เพียงปลายนิ้วสัมผัสคุณก็ได้กรมธรรม์มาอยู่ในมือแล้ว และไม่ใช่เพียงแค่ประกันภัยเท่านั้น ปัจจุบันเรายังได้เห็นการต่อภาษี พ.ร.บ. ที่นำเทคโนโลยีออนไลน์มาปรับใช้เพื่อผู้บริโภคเช่นเดียวกัน
โลกเปลี่ยนไป ซื้อ พ.ร.บ. ได้แค่ปลายนิ้วสัมผัสถือเป็นอีกหนึ่งความสะดวกที่ตอบโจทย์แผนการพัฒนาประเทศอย่างไทยแลนด์ 4.0 ได้เป็นอย่างดี เพื่อแก้ไขปัญหาที่ผู้บริโภคเคยประสบ ทำให้คุณไม่ต้องตื่นแต่เช้าไปเข้าแถวต่อคิว ไม่ต้องนำเอกสารไปมากมาย เพียงแค่นึกขึ้นได้ว่า พ.ร.บ. หมดอายุ หรือใกล้จะหมดอายุ ก็สามารถต่อได้เลย จบการทำรายการภายในระยะเวลาอันรวดเร็ว และยังได้รับกรมธรรม์ออนไลน์ทันที สะดวกสุด ๆ


พ.ร.บ. ขาดระวังโดนจับปรับหลายหมื่น! ประกันรถยนต์ ดีสุด ‎
การซื้อภาษีรถยนต์เป็นหน้าที่ที่เจ้าของรถยนต์ต้องรับผิดชอบชำระทุกปี ถ้าต่อล่าช้า หรือเกินกำหนดไปแล้ว จะต้องเสียค่าปรับร้อยละ 1% ของค่าภาษีรถยนต์ต่อเดือน แต่ถ้าขาดการต่อภาษีเกิน 3 ปี ทะเบียนรถยนต์ของเราก็จะถูกระงับ และถ้าหากเรานำรถที่ไม่ได้ต่อภาษีมาใช้บนถนน ถือว่าผิดกฏหมาย มีโทษปรับทางจราจร 20,000 บาท เห็นไหมครับว่าการต่อภาษีรถยนต์มีความสำคัญเป็นอย่างยิ่ง
และเมื่อทุกนาทีของคุณมีค่า การซื้อ หรือการต่อ พ.ร.บ. ควรเกิดขึ้นง่าย สะดวก และรวดเร็วที่สุด เพื่อตอบโจทย์คนไทยยุค 4.0 ดังนั้น 724 อินชัวร์ จึงเล็งเห็นถึงความสำคัญของไลฟ์สไตล์ที่เปลี่ยนไป และคิดค้นบริการที่ดีที่สุดให้กับคนไทยอย่างแท้จริง กับบริการซื้อ และ ต่อ พ.ร.บ. รถยนต์แบบออนไลน์ ให้คุณสามารถซื้อที่ไหนก็ได้ เวลาใดก็ได้ และที่สำคัญรับ พ.ร.บ. ทันที ประกันรถยนต์ 2+ ราคา ‎
เพราะเรามั่นใจว่าคุณ ขับรถได้ดีกว่าใคร

ทุกคนรู้มั้ย? พ.ร.บ.คุ้มครองผู้ประสบภัยจากรถ หรือที่เราเรียกกันสั้นๆว่า ...ดาวน์โหลด พ.ร.บ.รถยนต์ ‎ "พ.ร.บ." คุ้มครองอะไรบ้าง?
พ.ร.บ. คือการประกันภัยรถยนต์ภาคบังคับ ซึ่งภาครัฐบังคับให้รถทุกคันต้องทำ พ.ร.บ. เพื่อเป็นการให้ความคุ้มครองและช่วยเหลือประชาชนทุกคนที่ประสบอุบัติเหตุจากการใช้รถไม่ว่าจะเป็นความเสียหายต่อชีวิต คุ้มครองสูงถึง 300,000 บาท/คน หรือคุ้มครองในส่วนความเสียหายต่อร่างกาย เช่นค่ารักษาพยาบาล สูงถึง 80,000 บาท/คน (***ยกเว้น ผู้ขับขี่ฝ่ายประมาท จะให้ความคุ้มครองแค่เพียงความเสียหายเบื้องต้นเท่านั้น***)
ดังนั้น รู้แล้วนะว่า พ.ร.บ.สำคัญขนาดไหน !!อย่าซื้อเพียงแค่กลัวตำรวจจับ เรื่องนั้นจิ๊บ จิ๊บ... แค่โดนปรับไม่เกิน 10,000 บาท แต่ พ.ร.บ.ให้อะไรมากกว่าที่คุณคิด จ่ายเบี้ยหลักร้อย คุ้มครองหลักแสนหรือหลักล้าน...พ.ร.บ.รถยนต์ หาย ทําไง ‎
NicoleReulk
http://wintermode.xyz/ damen wintermode wefDilaCulvall , How Ambien worked?
Jamesordew
Paddington the favourite Peruvian have worldwide will come to our own cinemas for your 2nd amount of time in a fresh experience on February 1 2018. The film is directed by Paul King and the team that made the Harry Potter movies and Fantastic animals. Furthermore Paddington 2 in their initial weeks of relieve has raised more than 22.6 zillion $ $ $ $ making it one of the more smash hit family motion pictures of the past few years.
Paddington 2
Paddington 2
Paddington 2 2018
https://paddington2full.org/
https://paddington2full.org/
Paddington 2
Paddington 2 full movie
Paddington 2 full movie online
Paddington 2 full movie download
Paddington 2 online
Paddington 2 online free
Paddington 2 watch online
Paddington 2 movie download
Paddington 2 Online free
watch Paddington 2 full movie
Paddington 2 full movie hd
Paddington 2 full movie
Paddington 2 full movie online
Paddington 2 full movie download
Paddington 2 online
Paddington 2 online free
Paddington 2 watch online
Paddington 2 movie download
Paddington 2 Online free
watch Paddington 2 full movie
Paddington 2 full movie hd
Paddington 2 2018 full movie
Paddington 2 2018 full movie online
Paddington 2 2018 full movie download
Paddington 2 2018 online
Paddington 2 2018 online free
Paddington 2 2018 watch online
Paddington 2 2018 movie download
Paddington 2 2018 Online free
watch Paddington 2 2018 full movie
Teresarar
http://kuchenzubehor.xyz/ Kuchenzubehor wefDilaCulvall, Cotton Jersey Newborn Baby Mittens Gloves
JeremyOrdex
Очень ценная штука


--------
https://twitter.com/SokovMasha1
Gregorystimb
Star Wars: The Last Jedi

The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi Online

Star Wars: The Last Jedi Full Movie

Star Wars: The Last Jedi 2017 Full Movie

The Last Jedi 2017 Full Movie

The Last Jedi 2017

Star Wars: The Last Jedi 2017

https://starwarslastjedifull.org/

Star Wars: The Last Jedi 2017 Online

The Last Jedi 2017 Online

Star Wars: The Last Jedi Watch Online

Star Wars: The Last Jedi Full Movie Download

The Last Jedi Full Movie Download

Star Wars: The Last Jedi Online Download

The Last Jedi Online Download

Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi Full Movie Free

The Last Jedi Full Movie Free

Star Wars: The Last Jedi Online Free

The Last Jedi Online Free

Star Wars: The Last Jedi 1080PX Download

Star Wars: The Last Jedi Online Streaming

Star Wars: The Last Jedi Full Movie Streaming

Star Wars: The Last Jedi Online HD

Star Wars: The Last Jedi Watch Online

Watch Star Wars: The Last Jedi Online

Star Wars: The Last Jedi Online

Star Wars: The Last Jedi Full Movie

Star Wars: The Last Jedi Full HD Movie

Star Wars: The Last Jedi Review

Star Wars: The Last Jedi 4K Streaming

Star Wars: The Last Jedi 4K Online

Star Wars: The Last Jedi 4K Full Movie

https://starwarslastjedifull.org/

https://starwarslastjedifull.org/

https://starwarslastjedifull.org/

https://starwarslastjedifull.org/

https://starwarslastjedifull.org
DebbieDor
http://fitnessuhre.xyz/ Fitness Armband wefDilaCulvall, Polar Fitnesstracker A360, blau, M, 90057447

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.