Яка зброя доступна українцям або чим себе захистити

Новини & інше /
Складна ситуація в країні змушує багатьох українців думати про те, як захистити своїх близьких та себе у разі, якщо бойовики, які орудують зараз на Донбасі, перемістяться в інші регіони. Та й без них, повертаючись вночі додому по безлюдній і погано освітленій вулиці, беручи до уваги реалії українського сьогодення, багато хто відчуває обгрунтовану тривогу, і з'являється думка придбати собі хоч якусь зброю для самозахисту.
Що і за скільки є в асортименті збройових магазинів, як оформити дозвіл на носіння та зберігання вогнепальної зброї, а також в яких випадках його можна застосовувати, не порушуючи при цьому Закони України.

Пневматична і газова зброя, а також зброя під патрон Флобера

Перше, що спадає на думку — покупка зброї, на яке не вимагається дозвіл — пневматичного або газового пістолета (ціна — 1-3,5 тис. грн). Їх можна придбати в будь-якому збройовому магазині і навіть в кіоску в підземному переході, однак їх ефективність з точки зору самооборони сумнівна.

Так, пістолет-«воздушка» ефектно розбиває (у кращому випадку — прим. zbroya.org) пляшку від шампанського, але його потужності (дулова енергія від 3 до 7,5 джоулів, калібр 4,5 мм, а маса пульки 0,5 г) недостатньо для того, щоб зупинити злочинця (це навіть може його ще більше розлютити). Максимум кулька проб'є шкіру і застрягне під нею на невеликій глибині (якщо противник в зимовому одязі, то не буде навіть і цього). Серйозна травма може виникнути, якщо потрапити в око, але навіть на відстані 2-3 м настільки точно вцілити буде складно. Крім того, пневматика не призначена для носіння: стиснений газ знаходиться в змінному балончику, який з часом труїть (після 2-3 днів знаходження пістолета в кобурі він просто не вистрілить або вистрілить з дуже низькою потужністю). Додамо, що тиск газу сильно знижується на морозі. (Звісно, це не стосується компресорної пневматичної зброї, з попередньою накачкою повітря — прим. zbroya.org).


Не завжди ефективний і газовий пістолет. Людина, в якого з нього влучили (якщо потрапили в обличчя), відчує дискомфорт — наче в обличчя жбурнули жменю піску. Людина, яка обороняється в цей момент по інструкції повинна здійснити ще 2-3 постріли для створення газової хмари, і скориставшись тим, що злочинець втратив орієнтацію, покинути небезпечне місце. Але потрапити в обличчя не так і просто (швидше за все, нападник, побачивши різкий рух рукою, смикне головою в сторону), а газова хмара однаково впливає як на злочинця, так і на стрільця. Особливо високий ризик отруїтися своїм же газом в приміщенні (аж до летального результату).


Також, не можна не звернути увагу на зброю під патрон флобера. На таку зброю також Законом не передбачений дозвіл. Таку зброю суто технічно вже можна віднести до вогнепальної, але, як і у випадку із пневматичною, вона навряд може ефективно забезпечити захист від зловимисника, оскільки такий патрон не має відповідної зупиняючої сили, та скоріш лише ще більше роздратує нападника. З точки зору розважальної стільби — це гарний вибір, а з точки зору замозахисту — ні. Тим більш, якщо нападник більш-менш розбирається у зброї він легко помітить розмір дульного зрізу і визначить незначний калібр зброї. Досить легко відрізнити травматичну зброю від бойової (звісно, якщо, наприклад власник Форт-12 не зробив відповідний тюнінг для того, щоб він був як бойовий), не кажучи вже про пневматику та зброю під патрон Флобера.(прим. zbroya.org).


Тому якщо говорити про дійсно ефективний самозахист, то купувати потрібно або травматичну (гумові кулі), або вогнепальну зброю. Перше доступно не всім категоріям громадян, а щоб отримати вогнестріл, доведеться зібрати багато довідок і заплатити мінімум 1300 грн (не враховуючи ціну зброї, яка стартує від 2,6 тис. грн).

Як мені озброїтися: ШІСТЬ КРОКІВМінімальна сума витрат: 1300 грн (600 грн — оформлення; 700 грн — сейф). Існує послуга з оформлення дозволу «під ключ» (збирають документи замість вас, ставлять сейф): 2500 грн.

Для оформлення дозволу на купівлю зброї вам необхідно буде подати в районну дозвільну систему МВС (за місцем реєстрації) відповідну заяву (клопотання), та подати копії паспорту, довідки з місця роботи (у деяких випадках), 4 фотокартки для документів, відповідні медичні довідки, довідку з МВС про несудимість, а також підставу для одержання такого дозволу відповідно до Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та використання вогнепальної зброї, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів. Так, ось така лаконічна та приваблива назва нормативного акту, суть якого просто-таки йде на зустріч кожному громадянину, який хоче якось себе захистити. Такою підставою для отримання дозволу може бути те, що ви беспосередньо маєте справу з кримінальними провадженнями (тобто є адвокатом, або суддею, або навіть родичем якогось судді), у деяких випадках, що ви є журнілистом, або членом відповідного громадського формування з охорони громадського порядку і держваного кордону, відповідно до ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону». Це щодо спецзасобів. Загалом, така, м'яко кажучи, невпевнена ситуція з порядком отримання дозволу на зброю в Україні через те, що не існує законодавчо-закріпленого регламенту, який би такий порядок встановлював. Але, начасі така гірка ситуація дещо зрушила з місця і в ВР зареєстровано декілька проектів нового Закону про цивільну зброю. На жаль, це в першу чергу, без сумнівів, прояв статевих ігор політиків із електоратом, але маємо надію, що далі будуть здійснюватися і практичні реформи.ПІСЛЯ КУПІВЛІ: ЗБРОЮ ВНОСЯТЬ В БАЗУ МВС

Протягом 10 днів після придбання зброї його потрібно зареєструвати в тому ж підрозділі дозвільної системи МВС, де було отримано дозвіл на придбання. Для цього потрібно надати документи з магазину, де вказані характеристики зброї, і дві його фотографії (3х4 см). Тільки після цього ви протягом двох тижнів отримуєте остаточний документ — дозвіл на зберігання і носіння зброї. Після цього потрібно зробити контрольний відстріл зброї та внести результати в базу МВС. Проводять цю процедуру в відділенні Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС (у Києві він знаходиться на вул. Володимирська, 15), з собою потрібно взяти зброю, документи на нього, паспорт і три штатних патрона. Ця послуга також платна — 75-85 грн (в залежності від типу зброї). Багато магазинів пропонують придбати зброю, яке вже пройшло контрольний відстріл, і видають довідку про його результати. У цьому випадку досить просто занести її у відділення дозвільної системи, після чого зброя буде вважатися зареєстрованою.

Стріляти без виправдальної причини заборонено

Згідно ст. 36 Кримінального Кодексу (КК), застосовувати можна, але лише в тих випадках, коли інші можливості для самозахисту вичерпані (не вийшло втекти, викликати міліцію, хоча ви і намагалися) і є безпосередня небезпека для життя і здоров'я (загрози з боку злочинця, явний напад). Законодавство сформульовано так, що не можна заподіювати шкоду в більшому ступеню, ніж необхідно для негайного відвернення чи припинення злочину (тобто стріляти потрібно не з метою вбити, а з метою налякати або поранити). Перевищення заходів необхідної самооборони карається, згідно ст. 118 КК, позбавленням волі на строк до двох років. Але якщо злочинець озброєний, нападників декілька і / або вони намагаються незаконно проникнути до вас в квартиру або будинок, то застосування зброї цілком виправдане. Ходити по вулиці зі зброєю також можна (воно має бути в чохлі).

ЩО КУПИТИ


Зіткнувшись із проблемою вибору зброї, перш за все, необхідно визначити для себе свої цілі. У разі, якщо ви хочете захистити свою домівку, наприклад квартиру або дачу, тут Вам може підійти гладкоствольна зброя, рушниці, що стріляють дробом. З огляду на те, що Ви не хочете її застосовувати часто, а лише в конкретних випадках, і не маєте наміру регулярно тренуватися, така зброя Вам підійде, оскільки має більш широкий радіус ураження, та використовується на коротких відстанях. У разі, якщо Ви маєте намір носити зброю, Ваш вибір — травматика, або, говорячи мовою наших законодавців, пристрій для відстрілу гумовими кулями несмертельної дії. Вітчизняні пістолети ФОРТ досить надійні, відомі всі їх «хвороби», які досить легко «виліковуються» власноруч. Проте, як засіб захисту від незаконних військових угруповувань, гума може і ефектна (постріл дуже гучний), але малоефективна.


Для тренувань та самозахисту, також, раджу звернути увагу на зброю калібру .22 (.22 long rifle, 5.6 мм). В народі — «мєлкашка», або дрібнокаліберний патрон. Така зброя в магазинах може коштувати дешевше, а набої також, відповідно, набагато вигідніши ніж, наприклад, травматичний 9мм, 7.62 мм та ін. Такий патрон не проб'є броню, але досить потужний щоб захистити себе від зловмисника. Окрім цього, для тренувальної стрільби треба звернути увагу на приголомшливу точність цього калібру та відсутність віддачі. Хоча, у цьому випадку, також слід звернути увагу на те, що психологічний «відлякувальний фактор» тут майже нівелюється дуже негучним пострілом цього калібру, за що у військовому застосуванні, до речі, цей калібр дуже цінують та поважають.Також варто звернути увагу на мисливські карабіни, наприклад АК, АКМ, калібру 7,62х39. Зовнішній вигляд такої зброї має, мабуть, найсильнішу психологічну зупиняючу дію, про яку ми згадували вище. З таким можна піти на полювання, а також впевнено обороняти своїх близьких, себе та свою домівку. Варто зазначити, що на відміну від військової версії автоматів, виготовлених концерном Калашнікова, мисливські версії не мають режиму автоматичного вогню. Це правомірно, а також відповідає світовому досвіду в режимі цивільного озброєння.

НЕЛЕГАЛЬНО: ПІСТОЛЕТИ ПРОДАЮТЬ ЗА 800 ГРН, АВТОМАТИ — ВІД 1000У зв'язку з військовими діями на Донбасі в цьому регіоні процвітає торгівля незареєстрованою зброєю — дістати пістолет нескладно за 800-1000 грн, автомат АК-100 — за 1-4 тис. грн. — пише видання Вєсті, без посилання на конкретне джерело.

Незважаючи на те що МВС намагається контролювати поширення нелегальної зброї (на виїзді із зони АТО машини перевіряють по кілька разів на блокпостах), частина «стволів» все одно потрапляє в мирні регіони, де ними торгують по 2-3 і 7-8 тис. грн відповідно. Втім, і до подій на сході в Україні можна було легко купити нелегальну зброю. Згідно ст. 263 КК, носіння, зберігання, придбання, збут вогнепальної зброї, вибухівки та набоїв карається в'язницею на строк від 2 до 5 років.

Пістолети для носіння і зберігання в Україні заборонені (крім правоохоронців). Але особливим категоріям громадян — журналістам (включаючи внештатников), депутатам, співробітникам судів та членам формувань з охорони громадського порядку (дружинникам) — дозволено носіння травматичних пістолетів. На них також потрібно отримувати дозвіл за процедурою, аналогічною як на вогнестріл. Але додатково потрібно позитивна довідка-характеристика з роботи. Ціна такого пістолета — від 3 тис. грн.
Електрошокери: носити легко, а викоритовувати важко

Такий засіб, як електрошокер (коштує 180-400 грн), досить ефективно знешкоджує зловмисника, не завдаючи при цьому шкоди здоров'ю через малу силу струму. Правовий статус таких пристроїв не визначений. Тобто зброєю вони не є (крім спецзасобів, використовуваних МВС, але їх у вільному продажу немає), а, значить, претензій у правоохоронців бути не може.

На жаль, є недолік: для досягнення ефекту потрібен контакт з оголеними частинами тіла (рука, шия, обличчя), а потрапити в них нелегко.

Газові балончики: ефективний, але у рідкісних випадках

Найбільш простий і зручний через малі розміри засіб індивідуального захисту — балончик зі сльозогінним газом. Плюсом є маленькі габарити (і для сумочки, і для кишені) і низька ціна (від 30 грн). А мінусом — сумнівна ефективність. Розпорошувати його можна лише на відстані 1,5-2 м від нападаючого і на вулиці, так як при близькій відстані і в приміщенні (наприклад, ліфті), газ зачепить і вас. Ефект (сльози і роздратування) настає лише через кілька секунд (занадто довго). Але він хороший для захисту від диких собак. Але випадки нападу диких собак-сепаратистів ще офіційно не зафіксовано, а тому ми дещо відхилися від теми (прим. zbroya.org).
Джерело: vesti.ua «Как украинцам получить разрешение на владение огнестрельным оружием», rada.gov.ua, zbroya.info
Переклад, редагування та доповнення: zbroya.org

22 комментария

VeronikaSig
Хочу ебаться... Cekc-Poisk.Ga
RonaGam
бесплатное объявление заработка в интернете http://khyurlikhu.ru/zarabotok-v-internete-zarubejnie-buksi.html заработок в интернете на яндекс музыка
ScotMar
работа в интернете реальный заработок http://efruvury.ru/zarabotok-v-internete-na-proslushivanii.html как заработать чайнику в интернете
Elviral
http://videochat.tv.br/
Howardcak
Мазь От Грибка Цена Отзывы

Как правильно используется крем для ног от варикоза и усталости, можно понять из данной статьи. После детального изучения инструкции по применению стала наносить крем как положено, после чего наступило долгожданное облегчение моим ногам. Дополнительно растительная смесь насыщает кожу, делает ее мягче, исключает пересыхание. Инфекция поражает кожу, сопровождается зудом и покраснениями, а также с большой скоростью распространяетсяпо коже. Как быстро похудеть болезнь не говоря из наиболее, рыжея всего 12 недель в нашей. Помните, что оплачивать препарат нужно только после получения лекарства! Поскольку инструкция к применению не обозначила препарат для применения против акне, то от его воздействия вполне может ухудшиться состояние. Данный препарат не раз доказал свою плодотворность. Лечиться, лечиться и ещё раз лечиться. Я конечно на иной случай раз в кожу продолжаю лаком пользоваться, а цена крема - 990 рублей. Педагог или хотя, медикамент, отзывы, цена на подготовительном сайте, можно ли забеременеть в аптеке Рубцевания и противопоказания. Tinedol в электромагнитных камаз-магазинах в Перми. Состав крема Tinedol от грибка впечатляет разнообразием компонентов.|Представленный лечебный препарат не предусматривает абсолютно никаких ограничений в применении. Для инфузионной эффективности препарат стимулирует на сегодня распаренные и связанные от огрубевшей кожи мадонны. Помочь может препарат от грибка Tinedol – современное средство с особенным составом и комплексным действием. Следующий дерматолог, уже более компетентный, посоветовал средство на растительных компонентах. Его применение сводится к следующему: ежедневно, трижды в день, пораженные ветряночной сыпью места обрабатывают данным раствором. По инструкции мазь Тинедол от грибка отлично справляется с болезнью, предотвращая ее возникновение в будущем, но для этого необходимо использовать крем ежедневно, чтобы полностью уничтожить грибок. Мозг открыт, безопасен и грибок. Тинедол крем от грибка на ногах очень легко использовать.Олег Иванович, врач эндокринолог, г. Тюмень: Tinedol – замечательное средство, которое помогает бороться многим людям с такой проблемой, как грибок стопы. Данное средство, которое является высококлассным препаратом и борется с грибком, показан всем, кто столкнулся с таким малоприятным заболеванием, как грибок, характеризующимся сильным жжением, а также потливостью ног и чесоткой. Не каждый препарат, призванный лечить грибок, способен быстро устранить его.

Перейти на сайт: http://tinedol.bxox.info/
Sevenday
https://xn----dtbndd4ae7eub.top/
RobertAmarl
гостиная Роза
http://bigwork.info/

----------
Bobbyodoca
We are glad to see you in our midst I want to cum in my pussy then fuck me my nickname (Margarita39)

I want to fuck you
Copy the link and go to me... bit.ly/2wGGyRF

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wGGyRF
Emerytef
Good afternoon Enter into me deeper and fuck my nickname (Veronika34)

want to spend a passionate sex night
Copy the link and go to me... bit.ly/2vj86fF

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2vj86fF
WalterNab
Good afternoon hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Margarita19)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... https://vk-cc.com/newnew

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

https://vk-cc.com/newnew
DarrellKaw
Hello hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Agata11

You fuck me in the ass rather
Copy the link and go to me... bit.ly/2w7T6wC

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2w7T6wC
VictorPet
We are glad to see you in our midst I want you let's have passionate sex my nickname (Angelina88)(Angela98)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... bit.ly/2wKP1Ar

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wKP1Ar
TerryToory
welcome you Enter into me deeper and fuck my nickname (Elvira97)

want to spend a passionate sex night
Copy the link and go to me... bit.ly/2wTP5Ok

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wTP5Ok
ClintonPashy
welcome you hurry fuck me, and slay every last drop my nickname (Lida83)

I want to cum in my pussy then fuck me
Copy the link and go to me... bit.ly/2wUYt72

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wUYt72
JulesMaw
Good afternoon I want you let's have passionate sex my nickname (Bella96)

I want to cum in my pussy then fuck me
Copy the link and go to me... bit.ly/2wtVqhA

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

bit.ly/2wtVqhA
Wesleyval
Hello Enter into me deeper and fuck my nickname (Anfiska10)

I want you to have sex
Copy the link and go to me... http://bit.ly/2x8nsDI

Kopieer en plak de link naar een korte registratie te maken en contact met mij op mijn profiel. dank u wel
Kopieren und fugen Sie den Link, um eine kurze Anmeldung zu machen und kontaktieren Sie mich auf meinem Profil. Vielen Dank

http://bit.ly/2x8nsDI
Danielpam
welcome you I want you let's have passionate sex my nickname (Alinka82)

I know you want me let's have sex
Copy the link and go to me... http://bit.ly/2xEXmsB
Dwaynetic
Рады предложить вам удивительное средство для снижения веса Mangoosteen. С ним можно избавиться от 15 kg за недели.

Дерево мангостан произрастает на Шри-Ланке. Плоды этого растения обладают замечательными особенностями, которые были взяты за основу средства Мангустина. Во флаконе имеется более 25 плодов данного замечательного растения. Плоды дерева мангостин помогают сжечь излишнею жировую ткань. Также замечательно влияют на организм в целом. Технология изготовления средства, и специализированная упаковка помогают сберечь все полезные свойства растения.

Главным действующим веществом сиропа Мангустина являются плоды с дерева мангустин, в них содержится большое число полезных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в громадных количествах имеется во фрукте, сильно притормаживаются окислительные процессы в организме. Ксантон считается одним из самых мощных антиоксидантов. В плоде растения мангостин к тому же имеются разные группы витаминов и микроэлементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на интернет-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.


Официальный сайт: http://mangystin.bxox.info
http://d.lolalo.info
Dwaynetic
Рады предложить нашим покупателям чудодейственное средство для похудения Mangoosteen. При помощи него можно сбросить около 10 кг за недели.

Растение мангкут произрастает на Шри-Ланке. Плоды данного растения имеют замечательные свойства. В баночке содержится около 25 плодов этого удивительного дерева. Плоды растения мангостин помогают растопить излишнею липидную ткань. И также положительно воздействуют на человека в целом. Технология производства средства, и уникальная упаковка помогают сберечь все полезные свойства растения.

Основным компонентом сиропа Мангустина являются фрукты с дерева мангустин, в которых имеется большое количество полезных элементов. Благодаря веществу окиси дифениленкетона, которое в больших дозах имеется в плодах, значительно притормаживаются процессы окисления в организме. Ксантон признана одним из наиболее сильных антиокислителей. В плоде растения мангостан к тому же есть разные группы витаминов и микроэлементы. Купить сироп Мансустина можно на сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.


Официальный сайт: http://mangystin.bxox.info
http://stikbox.bxox.info
StephenBrusy
Клановый бой в Clesh Royale
https://www.youtube.com/watch?v=0ERW1viiu38
MarilynDow
Уважаемые вебмастера!

Команда BotmasterLabs рада представить бесплатную версию легендарной программы XEvil (входит в состав комплекса "XRumer").
Программа способна распознавать подавляющее большинство существующих в мире капч, включая самые сложные -
ReCaptcha, Google, Yandex, Hotmail (Bing), Captcha.Com, Solve Media, VKontakte, Facebook, и свыше 8400 других.

XEvil с начала 2017-го года является неоспоримым лидером на рынке софта автоматической обработки капчи,
и теперь в этом абсолютно бесплатно может убедиться каждый :)

http://xrumersale.site/img/botmasterlabs_xevil3.png

Коротко о программе:

1. Мощный искусственный интеллект: программе "XEvil" известно свыше 8400 различных
видов капчи, в том числе такие популярнейшие, как Google-капча, Яндекс-капча, SolveMedia, VKontakte-капча,
Captcha.Com, Facebook-капча, Ucoz-капча, DLE-капча и многие другие
XEvil Ultra также распознаёт и обходит Google ReCatcha2 (!)

2. Высокая скорость и точность распознавания: при скорости 0.01 сек на изображение (для Демо - 1 сек),
XEvil способен распознавать с высокой точностью любые капчи, независимо от их сложности,
искажённости, зашумления, шрифта, расцветки.

3. Простой интерфейс - разберётся даже школьник: всего 3 основные кнопки управления
позволят подключить программу для распознавания капчи для широкого спектра программ,
как SEO / SMM, так и программ аналитики, сбора информации, авторегистраторов аккаунтов, и др.

4. Гибкость в настройке под собственные нужды: логика программы заскриптована простым
языком Lua, через который специалист сможет настроить программу под свои специфические задачи.

Специалисты SearchEngines.Guru рекомендуют::

http://s018.radikal.ru/i511/1708/2f/5948233eb1de.gif

5. Ссылки на демо-версию (функционал существенно ограничен!):
- Yandex.Disk
- Торрент

___
См.также:
Скачать XEvil 3.0, заработок без капчи, Илон Маск был прав: грядёт война искусственных интеллектов, и первый в этом - интеллект XEvil

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.