BOPE: нестримний спецназ із бразильских фавел

Фізична підготовка /


Ми розпочинаємо серію публікацій, що буде розповідати про еліту світового поліцейського спецназу! До вашої уваги — нестримний спецназ із бразильских фавел:Batalhão de Operações Policiais Especiais (BOPE)

Країна: Бразилія
Чисельність: 400 осіб. 95% новобранців відсіваються на стадії підготовки.

Середовище проживання

Фавели, густонаселені нетрі на пагорбах навколо Ріо, засновані 300 років тому звільненими рабами. Фавели розділені на 950 районів, в кожному з яких діють свої закони, встановлені місцевими авторитетами. Незнайомця, а тим більше білого, тут можуть запросто застрелити або порізати, якщо він, звичайно, не прийшов купувати наркотики. Вулиці шириною півтора метра виключають проїзд на машині. Безліч вікон, дверей і якихось дірок з усіх боків не дають зрозуміти, звідки стріляли. Поліція не наважується показуватися в фавелах, сюди заходить тільки спецназ. Будь-який конфлікт з місцевим населенням перетворюється в ближній міській бій із застосуванням вогнепальної зброї, яку, до речі, запросто можна купити з-під поли у тих же поліцейських.Зброя

Автомат Colt Commando. 800 пострілів в хвилину. Невелика вага і укорочений ствол ідеально підходять для мобільного міського бою. Бійці BOPE навчаються стрільбі як з правої, так і з лівої руки, щоб зручніше було пересуватися в «калатералях» фавел.Також на озброєнні BOPE, зокрема, знаходилися і знаходяться (вказані країни, де зброю спочатку було розроблено):


База

Перебудоване і укріплене старе казино на пагорбі високо над містом. Воно знаходиться в самому центрі фавел.

Тренування

Біг по горбах і сходах з 30 кг броні на тілі і 5 кг зброї. Ближній бій. Doom-стрілянина на спеціальному полігоні, що імітує фавели.

Засіб пересування

Деякі вулиці фавел все-таки досить широкі, щоб по ним міг проїхати кавейрао — абсолютно чорний броньований автомобіль спецназу, ласкаво прозваний «великим черепом». Єдине вразливе місце цих броньовиків — колеса. Бразильські спецпризначенці жартують, що вони вміють змінювати гуму швидше, ніж механіки «Формули-1». Нещодавно проти використання кавейрао виступила Amnesty International. Справа в тому, що спецназівці частенько практикують «мобільну зачистку» — розстріл підозрілих перехожих в фавелах прямо з вікон вантажівки. Правозахисники не безпідставно вважають це жорстким правопорушенням та браконьєрством.


Текст: Катя Чекушіна
Ілюстрації: Володимир Паригін
Джерело: maximonline, wiki
Переклад: zbroya.org

1 комментарий

Radikamawn
Want poznakomitsa closer come to the site
http://bestrealgirl.com/?u=6ex8kwf&o=uz5kxp7

Оставить комментарий

Комментировать при помощи:
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.